Acıbadem Geberit Yetkili Servisi

Geberit servis acıbadem açıldı. Bundan sonraki tüm sıhhi tesisat işlerinizde geçmişten günümüze tecrübeli olan firmamıza danışabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanındaki çözüm ortağınız özelliğiyle piyasanın ve dünyanın en önemli markasıdır Geberit.

Geberit markası çok köklü ve eski markasıdır. Geçmişi ta 1874 yılına dayanmaktadır. İsviçre, St. Gallenkappel’li Caspar Malchior Albert Gebert ilk su tesisatı şirketini eski kasama mahallesi olan Rapperswil’de Engelplatz meydanında açar ve her geçen gün kendi ününü aşarak sıhhi tesisat alanında çığır açmaya devam eder. Firma olarak sizin için ne yapmaya çalışıyoruz; Yepyeni ve modern sıhhi tesisat çözümleriyle, sizi ve ailenizin yaşam standardını arttırıp kaliteli ve sürdürülebilir yenilikler yapmayı hedefliyoruz.

Sizin evinizin, ailenizin, iş yerinizin konforunu arttırmak için ne yapıyoruz; ürünlerimizi, sistemlerimizi ve sizlere kesintisiz hizmet veren servisimizi günden güne daha da teknolojik ürünler kullanarak geliştirip sıhhi tesisat teknolojisinde devamlı Pazar liderliği unvanımızı koruyoruz. Başka hiçbir firmadan esinlenmeden sadece kendimizi rakip olarak görüp gün geçtikte daha da gelişiyoruz.

Acıbadem Geberit Yetkili Servis

Geberit Servis Acıbadem olarak sizlere kaliteli ve sürekli hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamızın stratejisi kesinlikle geberit’in vizyonuna ve misyonuna dayalı olmakla beraber marka değerinin günden güne sürekli arttırmayı ve kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz. Peki, geberit olarak sektörün lideri olmayı ve bunu kesintisiz olarak sürdürmeyi nasıl başarıyoruz. Öncelikle bu başarımızı dört temel hedefe odaklanarak başardığımızı şöyle özetleyebiliriz;

1- Sıhhi tesisat teknolojisine odaklanma stratejimiz; Geberit olarak geleneksel üç bölümlü satış ve pazarlama türüne dayanarak sıhhi tesisat sektöründe derin know-how’ıyla ve kendi becerileriyle alakalı iş alanlarında faaliyet göstererek, sıhhi tesisat teknolojisine konsantre olmaya devam edecektir. Bu çalışmalar binaların içerisine suyun taşınmasıyla alakalı tesisat teknolojileri ve sistemleri alanında odaklanacaktır. Bu konuyla alakalı olarak entegre, yüksek kalite ve en önemlisi su tasarrufu sağlayan sıhhi tesisat hizmeti sunmaya devam edecektir.

2- İnovasyon hakkında yılmayan kararlılığımız; Markamız için ürün serilerinin sürekli güncellenmesi, geliştirilmesi ve optimizasyonu ilerleyen dönemlerde kazanılacak başarı açısından tabi ki zorunludur. İnovasyon gücü, yangına karşı koruma, hidrolik, statik, temizlik, hijyen, estetik ve gürültü ses kontrolü gibi temel inceleme konularına dayanır. Elde edilen fikirler ve görüşler, hedef kitlemizin ve müşterilerimizin faydasına olacak şekilde sistemlerin ve ürünlerin günden güne çeşitlendirilmesi ve geliştirilmesinde kademe kademe sürekli olarak uygulamaya konulmaktadır.

3- Geberit’in planlı coğrafi genişlemesi; Kuzey ülkeleri, İngiltere, Fransa, Doğu Avrupa ülkeleri ve İber yarımadası gibi Pazar alanlarına hızlı giriş yapmak ve uzun vadeli başarı konusunda çok önemli bir avantajdır. Geberit markası Avrupa dışında da, Çin, Güneydoğu Asya, Kuzey Amerika, Körfez Bölgesi, Fransa, İngiltere, Kuzey Ülkeleri, Doğu Avrupa ve İber yarımadası gibi pazarlara hızlı giriş yapmak uzun vadeli başarı açısından önemli bir faktördür. Geberit, Avrupa dışında, Kuzey Amerika, Çin, Güney Doğu Asya, Hindistan ve Avustralya gibi en çok gelecek vaat eden pazarlara odaklanmaktadır. Markamız bu alanlarda Kuzey Amerika hariç esas olarak proje işinde faaliyet göstermektedir. Bu açıdan şirket kalite ve karlılıkla ilgili mevcut yüksek standartlara her zaman sıkı sıkıya bağlılık göstermektedir.

4- İş bölümlerinin ayarlanması; Firmamızın ve markamızın bir başka odaklanma iş süreçleriyle alakalıdır. Devamlı süreç ayarlamasıyla, Geberit markası uzun sürede önde gelen ve rekabet gücü büyük, bir maliyet yapısı oluşturmayı amaçlamaktadır ve bu nedenle önemli bir odaklanma iş süreçleriyle alakalıdır. Bir açıdan Grup genelindeki projelerle bu hedefe varılırken, diğer açıdan çalışanlar günlük faaliyetlerindeki potansiyel iyileştirmeleri açıklamakta ve böylece pozitif gelişime yönelik önemli bir fayda sağlamaktadır.

Sıhhi tesisat alanında eğer kaliteyi ve ekonomiyi arıyorsanız kesinlikle bize danışmadan hiçbir şey yapmayın. Geberit servis Acıbadem olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir