Bostancı Geberit Yetkili Servisi

İsviçreli bir girişimci olan Caspar Melchior Albert Gebert tarafından 1874 yılında küçük bir sermaye ile (7,00 İsviçre Frankı) İsviçre’de kurulmuştur. Ardından başta Almanya, Avusturya ve Fransa olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde fabrika ve satış temsilcilikleri kuran Geberit firması, yıllar içerisinde yakaladığı büyüme ivmesi sonucunda aldığı doğru kararlar ve isabetli yatırımlar sonucunda yaptığı sıçrayışla bugün 100 ülkede 6000 çalışanıyla büyük bir sanayi devi konumuna yükselmiştir. 1976 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurduğu fabrika ile kıtaları aşan, Geberit, Çin’de, Kanada’da ve Singapur’da kendi adı ile açtığı firma temsilcilikleri ile sadece Avrupa’yı değil, tüm dünyayı alanının en kaliteli ürünleri ile buluşturmayı başarmıştır.

Geberit Servis Bostancı firmasının Türkiye’ye girişimi 2002 yılında Geberit Tesisat Sistemleri Ticaret Limited Şirketi unvanı ile olmuştur. Türkiye’de sadece tesisat ve montaj alanında kendini sınırlamadan, sanayi ve üretim alanında da yatırımlara hız veren firma; Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin sağlık alanında attığı, atacağı adımlara kulak vererek bu alanda da yapabileceği işlerin olduğunu düşünerek bu yönde çalışmalara başlamıştır. Sağlık alanında üretimini yaptıkları en göze çarpan mamulleri arasında hasta, yaşlı ve engelli vatandaşların kullanım rahatlığına ve kolaylığına yönelik ürettikleri ürünler yer almaktadır.

Bostancı Geberit Yetkili Servisi

Ayrıca Bostancı Geberit Yetkili Servis merkezinin, varlık sebebi olan ve ana üretim fonksiyonları arasında yer alan; Montaj Sistemlerine Yönelik Ürünler, Rezervuar İç Kapakları, Geberit Aquaclean, Genel Mekâna Yönelik Ürünler, Pis Su Gider Tesisat Ürünleridir. Ayrıca kumanda Kapakları, Bina Drenaj ve Tahliye Sistemleri, Temiz Su Sistemleri başlıklarındaki ürün yelpazesi ile Türkiye’nin birçok il ve ilçede servislikler açmıştır. Açtığı servisliklerle Geberit kalitesini Türk müşterileri ile buluşturmaya devam etmemektedir.

Tüm bu faaliyetlerine ilave olarak, Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinde ve birçok ilçesinde kurduğu servis ağı ile ürün kullanımına yönelik sunduğu eğitim, bakım onarım, teknik destek, Doküman ve Download gibi satış öncesi ve sonrası hizmetleri ile kullanıcıları üzerinde bağımlılık duygusu yaratmayı başarmıştır.

Bostancı Geberit Yetkili servisi

Türkiye’nin birçok yerinde kurulan, Geberit ürünlerini kullanıcıları ile buluşturan ve bu ürünlerin kullanımları esnasında ortaya çıkan aksaklıkları en kısa sürede gidererek hizmetin kesintiye uğramadan devamlılığını sağlayan servis sağlayıcılardan birisi olan Geberit Servis Bostancı, İstanbul’un güzide semtlerinden birisi olan Bostancı mevkiinde müşterilerine hizmet vermektedir. İsviçre’de doğup Anadolu’ya kadar aka gelen bir ırmağın birçok kollarından biri olan ve ırmağın bütün ihtişamını aynı güzellikte yansıtan onlarca damar, kol, dere gibi tasvir edebileceğimiz Geberit yetkili servisleri; kalitesinden ödün vermeden dünyanın her yerinde aynı hizmet ve ürün kalitesi ile kullanıcılarının vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir.

Firma ve firmaya bağlı tüm alt kollar, müşterilerinin kullanımına yönelik geniş bir yelpazede müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak ürettikleri kaliteli, nitelikli ürünler ve yaptığı kusursuz hizmetlerle müşterisinin gönlünde edindiği yeri, sağladığı haklı gururu, sahip olduğu olumlu imajı sonuna kadar hak etmektedir. Geberit markasını Türkiye’de en iyi şekilde temsil eden yetkili servislerin başında gelen Bostancı Geberit Yetkili Servis hizmetlerine, ihtiyaç duyduğunuz her an tüm iletişim araçları üzerinden en hızlı şekilde kolaylıkla ulaşabilir, Geberit’in insana hizmeti kendisine ilke edinmiş büyülü dünyasına siz de dâhil olabilirsiniz.

Bostancı Geberit Yetkili servisi kurulduğu günden günümüze kadar olan 142 yıllık süreçte dünyanın birçok ülkesinde ürettiği kalite öncelikli ürün ve kullanıcılarına sunduğu müşteri memnuniyeti odaklı kusursuz hizmetler olanağını sunmuştur. Bu hizmetlerle tüm dünyada ve Türkiye’ye giriş yaptığı 2002 yılından bu güne geçen 14 yıllık süreçte ülkemizde, kullanıcılarının ve hedef kitlesinin gönlünde elde ettiği haklı yeri sonuna kadar hak eden Geberit markası, elde ettiği bu yeri günden güne sağlamlaştırmakta ve nitelikli hizmetlerini sunmayı sürdürmektedir.

Bostancı dahil olmak üzere tüm Anadolu Yakasından sorumlu Geberit Yetkili Servisi/servisiyiz. İletişime geçiniz : 0(216) 611 47 66

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir