Göztepe Geberit yetkili servis

Hayatımızda su olmadan hiçbir şey yapılmamaktadır. Bundan dolayı suya yön veren tesisat işleri sürekli hayatımızda olan doğal işlerden biridir. Bu işleri profesyonel iş yapan kurumların yapması daha sağlıklı ve kaliteli olması anlamına gelir. Evimizde, işyerimizde olsun olağan hayatlarımızda su ile devamlı işlerimiz olmaktadır. Su tesisatlarında oluşabilecek arızalarda tesisat işleri için mutlaka birilerini aramaktayız. Yeni yapılan binalarda proje ile yeni tesisat işleri için firma aranmaktadır. Bazı profesyonel firmalar kaliteli marka ürünlerin servisliği ile teknik servisi olarak hizmet vermektedirler.

Göztepe Geberit yetkili servisi Yıl tes Tesisat kaliteli bir marka ile tesisatçılar için kaliteli ürünler sunmaktadır. Her ihtiyacı karşılayan geniş yelpazesi ile kaliteli ürünlerin sunulmuş olduğu Geberit markası esneklik pisuar sistemleri ile her projeye her inşaata uygun montajı oldukça kolay yetki servis ağı ve uzman kadrosu ile bu konuda eğitimli ekibi ile ürün gamını sunmaktadır.

Tesisatçılar için esnek, su tasarruflu, estetik, bakımı kolay su pisuarları her proje için uygun ve görünüm olarak estetik ürünler sunmaktadır. Ayrıca pisuar deşarj sistemleri ile komple çözümler sunmaktadır. Hijyen açısından fotoselli deşarj sistemleri ile daha sağlıklı ve ekonomik pisuar sistemleri sunmaktadır. Mükemmel güvenlik, pisuar deşarj sistemi teknolojisi sürekli çalıştırma durumunda dahi yenilikçi bir filtre sistemi ile kirden korunmaktadır. Güvenilir çevre algılaması ile kıyafet ve aydınlatmaya bakmadan kullanıcının güvenli bir şekilde algılanmasını sağlar. Su tasarruflu deşarj sistemleri ile çevreci Geberit ürünleri Göztepe Geberit yetkili servisi ile garanti altında alınmıştır.

Göztepe Geberit Yetkili servis

Geberit duş drenajları artık günümüzde hemzemin duşlar tercih edilmektedir. Geberit olarak geliştirmiş olduğumuz duşlar kişiye özel çözümler sunmaktadır. Kaliteli tasarım, sızdırmazlık garantisi, entegre edilmiş izolasyon bezi, yeni inşaat ve tadilatlar için son derece uygun, entegre edilmiş ses izolasyonu ve kolay temizlik ile sunulmuştur. Ayrıca paslanmaz duş kanalı kolay montajlanabilir ve hijyen konusunda kalitelidir. Bu ürünlerin tamamı Göztepe Geberit yetkili servisi garantisi altındadır.

Özel ve genel mekanlar için tasarlanmış Geberit hijyen ürünleri arasında lavabolar banyo tasarımı için yeni bir sayfa açmaktadır. İyi tasarlanmış modül iyi bir tesisatçı tarafından kolayca montajlanır.

Mimarlar için tasarlanmış olan kumanda kapakları sadece tasarımı ile değil körü kokuları yok eden Geberit Sigma40 sistemi de dâhil olmak üzere çok yönlü fonksiyonları ile mükemmel seçimdir. Kumanda kapaklarında yeni teknoloji ve tasarım hayal etilen banyolara ulaşmak kolaydır.

Geberit yetkili servis için tasarlanmış showroom geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Deneyin ilham alın ve eğlenin. Son kullanıcılar için tasarlanmış banyo modülleri ile çok kaliteli ve kullanabilir banyo sistemleri ile son kullanıcılar için eşsiz bir banyo modülü sunmaktadır. Göztepe Geberit yetkili servisi almış olduğu ürün eğitimleri ile tüm ürünlerin yetkili servisidir. Bu kaliteli ürünlerin siparişi ile kurulum yapılacak yerde eğitimli ekibi ile kurulumu gerçekleştirir ve garanti şartlarını sağlar ve satış sonrası doğabilecek tüm sorunlar için bu yetkili servis ile 7 /24 irtibat kurulur. Almak istediğiniz ürünler yetkili servis showroom bulunmaktadır.

Orada detaylı bili kullanıcılar için verilmektedir. Alınan sizlere ürünleri tercih etmek için yeterli olacaktır. Ürünler sizlere demonte olarak paketler halinden gelir ve teknik servis tarafından özenle kurulur. Müşteri memnuniyeti ön planda tutmak teknik servis personelinin vazgeçilmez kuralları arasındadır. Biz son kullanıcılar için Deneyin İlham alın ve eğlenin diyoruz onun için ürünler ve satış sonrası hizmet çok önemlidir. Satmış ürünün her zaman yanındayız. Tüm ürünlerimiz için teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Göztepe dahil olmak üzere tüm Anadolu Yakasından sorumlu Geberit Yetkili Servisi/servisiyiz. İletişime geçiniz : 0(216) 611 47 66

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir