Ataşehir Geberit Yetkili Servis

Evlerimizi dekore ederken tüm odaların ve kullanım alanlarının kusursuz bir görünüme sahip olmasını istiyoruz. Bu aşamada iç mimar olarak görev yapan kişiler de bizlere yardımcı olabilirken gerçekleştirilen dizaynların son derece kullanışlı olması da gerekiyor. Özellikle banyo ve mutfak gibi alanlarda olabildiğince fonksiyonel ve kullanışlı ürünlerin tercih edilmesi son derce doğru bir tercih olarak görülebilir. Bu durumda da kişilerin profesyonel firmalar ile çalışmaları ve bu firmaların ürettiği son teknoloji ürünleri kullanmaları gerekiyor. Bunun için de Türkiye’nin önde gelen markaları rahatlıkla tercih edilebilir. Bu markalar sayesinde kişiler son derece kaliteli ve kullanışlı ürünleri banyolarında kullanabilmektedirler.

Geberit markası, banyoda kullanılan birçok farklı elemanın üretiminde Türkiye’nin lider firmalarından bir tanesi olarak gösterilebilir. Evlerin sıhhi elemanlarının tamamında hizmet veren firma, hem kalite, hem görünüşü hem de kullanışlı olmayı amaçlıyor. Bu doğrultuda banyoların klasik sorunlarının giderilmesinde ciddi çalışmalar gerçekleştiriyor. Birçok iç mimar ve ev sahibi de banyolarını dizayn ederken bu markanın ürünlerini kullanıyorlar. Bu ürünlerin tercih edilmesinde markanın büyüklüğü ve yetkili servislerine rahatlıkla ulaşma imkânı olması son derece önemli bir ayrıntı olarak gösterilebilir. Sürekli olarak su ile iç içe çalışan malzemelerin geçen süre boyunca yıpranması beklendiği için bu elemanların bakımları ya da gerektiğinde onarım işlemleri için yetkili servislere ihtiyaç duyulabiliyor. Bunun için de Geberit Servis Ataşehir şubesi müşterilerine, günün belirli saatlerinde en iyi hizmeti veriyor.

Ataşehir Geberit Yetkili servis

Onarım işlemlerinde de benzer bir prosedür uygulanıyor. İlk olarak ekipler adresinize gelerek sorun yaşanan elemanı inceliyorlar. Bu incelemeler sonrasında onarıma ihtiyaç duyulan elemanın tamir edilmesi işlemi evinizde hemen gerçekleştiriliyor. Bu işlemin evinizde gerçekleştirilmesi sizlere birçok avantaj sunarken hem maliyeti düşürüyor hem de zamandan ciddi bir kazanç sağlamanız anlamına geliyor. Ancak bazı sorunların yerinde onarılması mümkün olmuyor. Bu sorunlar için de ekipler araçlar ile birlikte ürünleri servise götürüyorlar. Serviste ürünler sıra beklemeden hemen onarıma alınıyor ve en kısa sürede tamamlanıyor. Bu işlemlerde gerçekleştirilen süreç sürekli olarak kullanıcılara aktarılıyor. Ürünlerde fark edilen sorun ve nasıl bir onarım şekli belirleneceği kullanıcılara belirtilerek onayları alınıyor. Son olarak onarılan elemanlar, araçlar ile birlikte evlerinize getiriliyor ve montaj işlemi yapılıyor. İsteyen kişiler de-montaj işlemi için de bu servisler ile iletişim kurabilirler.

Ataşehir Geberit Servisi

İlk aşamada alınan Geberit marka ürünlerin montaj işlemlerinde bu servise ihtiyaç duyuluyor. Herhangi bir ürün aldığınızda bu ürünün evin içerisine düzgün bir şekilde monte edilmesi için aldığınız yer sizleri servise yönlendirebilir. Bu işlem sonrasında Ataşehir Geberit Yetkili Servis ile iletişime geçen kişiler montaj işlemi için bir gün belirliyorlar. Bu gün içerisinde montaj işlemine gelecek olan kişiler saat bazında da kaçta geleceklerini söylüyor. Böylece kişilerin sürekli evde ekipleri beklemesine de gerek kalmıyor. Gelen ekipler şartlarda belirtilen şekilde ürünlerin montaj işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Bu aşamada gerçekleşen bir sorunda yetkili servis elemanları hemen sorunu düzeltebilir ya da üründe bir sorun varsa ürünü geri iade ederek yenisiyle değiştirebilirler.

Kişiler Ataşehir Geberit Yetkili Servisi ‘nden ürünlerin farklı bir eve taşınacak olması ya da diğer bir ürünle değiştirilmesi için-montaj hizmetini talep edebilirler. Son olarak bakım işlemleri de servisler tarafından uygulanan hizmetler çerçevesinde kullanıcılara sunuluyor. Ülkemizde bakıma önem verilmiyor olsa da yapılan araştırmalar ürünlerin ömrünün çok ciddi bir biçimde uzadığını gösteriyor. Yetkili servis tarafından yapılaması gereken ücretsiz bakımların aksatılmaması ve servise sürekli olarak haber verilmesi ürünlerin geleceği için kullanıcılara büyük avantajlar sağlayabilir.

Ataşehir’de dahil olmak üzere tüm Anadolu Yakasından sorumlu Geberit Yetkili Servisi/servisiyiz. İletişime geçiniz : 0(216) 611 47 66

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir