Ümraniye Geberit Yetkili Servis

Evlerimizin en önemli kısımları düşünüldüğünde aklımıza ilk olarak salon ve mutfak gibi misafirleri ağırladığımız alanlar geliyor. Ancak banyolar da evlerin diğer kısımları kadar büyük bir öneme sahip. Birçok kişi banyoların temiz olması, kullanışlı olması ve dayanıklı olması için araştırmalarını yapıyor. Bu araştırmalar her zaman onları Türkiye’nin önde gelen markalarına götürürken kusursuz bir banyoya sahip olmak için yapması gereken işlemleri de bu dönemde öğreniyorlar. Banyoların ana elemanları ve yardımcı elemanları olarak belirtilen ürünlerin tamamı, Geberit gibi ünlü markalar tarafından üretilerek kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcılar da uygun fiyatlarla aldıkları bu ürünleri uzun süreler güvenli bir biçimde kullanabiliyorlar.

Banyolar için ilk ana eleman olarak lavabolar gösterilebilir. Son dönemde çok farklı tasarımlar ile birlikte karşımıza çıkan lavaboların, üretildiği malzemeler ve bu malzemeler ortam şartlarına dayanımı çok büyük önem taşıyor. Geberit firması lavabo içerisinde yer alan tüm elemanların üretimini gerçekleştirerek başka bir firmaya ihtiyaç duymadan kişilerin banyolarında lavabo takımlarını tamamlamalarını sağlıyor. Lavaboların kova kısmı, musluğu ve gerektiğinde kullanılan alt düzeneği direkt olarak kullanıcılara seçenekler ile birlikte sunuluyor. Bu aşamadan sonra kullanıcılar da kendileri ve banyoları için en uygun olan ürünleri seçiyorlar. Bu seçimlerini yaparlarken ürünlerin ebatları da son derece yüksek bir öneme sahip oluyor. Genel olarak belirli ölçülerde üretilen ürünler, mimari açıdan da son derece tamamlayıcı olabiliyor. Evin ve banyonun diğer kısımları ile uyum içinde olan lavabolar rahatlıkla alınarak banyoya monte edilebiliyor.

Ümraniye Geberit Yetkili servis

Benzer bir durumda duş takımlarının da seçilmesi ve sonrasında montaj işlemlerini yapılması gerekiyor. Birçok farklı ayrıntısı bulunan bu duş takımlarını kişilerin kendilerinin monte etmesi sın derece zor olurken kendisi monte edilen ürünler garanti kapsamının dışına çıkıyor. Bu sebeple kişiler aldıkları banyo takımları için Ümraniye Geberit yetkili servis ile iletişime geçerek montaj işlemlerini ücretsiz olarak yaptırıyorlar. Bu işlemlerde kişilerin servis ile kısa süre içerisinde iletişime geçmesi ve montaj işleminin yapılabileceği günü belirlemesi oldukça önemli bir ayrıntı olarak gösterilebilir. Genellikle yeni inşa edilen evlerin banyo takımlarında bu elemanların montaj işlemi yapıldığı için ev sahipleri sürekli olarak evde olamayabiliyor. Bu durumda servis ile iletişime geçildiğinde servis gelebileceği saati de kullanıcıya belirtiyor. Böylece kişiler evlerinde beklemeden servis ile aynı zamanda gelerek montaj işlemini gerçekleştiriyorlar.

Her gün birçok kişi Geberit servis Ümraniye şubesi ile onarım işlemleri için irtibata geçiliyor. Gün içerisinde sürekli olarak kullanılan bir bölüm olan banyoda yaşanan arızalarda kısa süre içerisinde müdahale gerekiyor. Bu sebeple de servis oldukça yüksek sayıda eleman çalıştırarak gün içerisinde hemen müdahale etmeyi amaçlıyor. Telefon sayesinde servis ile iletişime geçen kişiler belirledikleri gün ve saatlerde onarım hizmetini alabiliyorlar. Onarım hizmetlerinde hem kullanıcılar hem de ekipler ilk olarak onarım işleminin yerinde yapılmasını amaçlıyor. Bu aşamada kısa süre içerisinde onarım işlemi gerçekleştirilebilir ve sorun ortadan kaldırılabilir. Ancak her sorun da yerinde çözülemeyeceğinden dolayı bazı elemanların servise götürülmesi ve burada onarımlarının yapılması gerekiyor.

Ümraniye Geberit Servisi yapılan bu onarım ve bakım işlemlerinde kişiler servis ekiplerine haber verdikten kısa bir süre sonra geri dönüş alabiliyor. Her ne kadar bakım önemsiz olarak görünüyor olsa da elemanların ömrünün uzaması ve bu kullanım dönemi boyunca sorunsuz bir kullanımın yaşanması gibi etkileri de bulunuyor. Kişiler bu sebeple elemanların belirli dönemlerde bakım işlemlerinin yapılmasını tercih edebilirler. Bu bakım işlemleri ücretsiz yapılması sebebiyle kaçırılmaması gereken işlemler olarak gösterilebilir.

Ümraniye’de dahil olmak üzere tüm Anadolu Yakasından sorumlu Anadolu Yakası Geberit Yetkili Servisi/servisiyiz.

Ümraniye Geberit Servisi
İletişime geçiniz : 0(216) 611 47 66

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir