Çengelköy Geberit Yetkili Servis

Temelleri ilk olarak İsviçre’de 7,00 İsviçre Frankı gibi çok cüz’i bir sermaye ile girişimci bir ruh taşıyan İsviçre vatandaşı Casper Melchior Albert Gebert tarafından 1874 yılında atılan Geberit markası, kabuğuna sığamayarak zaman içerisinde Almanya, Avusturya ve Fransa gibi ülkelerde de firma temsilcilikleri açarak başladığı serüvenini daha ileri boyutlara taşıyarak Avrupa’nın birçok ülkesinde üretim sahaları oluşturmuş, hatta 1976 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde de bir fabrika kurarak üretim ve pazarlama ağına kıtalar arası bir boyut kazandırmış, daha sonra kıtalar arası Pazar ağına Çin, Kanada ve Singapur’u da dahil ederek tüm dünyada ürünlerini üreten ve pazarlayan bir şirket konumuna gelmiştir.

Geberit markası bugün başta; Rezervuar İç Kapakları, Montaj Sistemi Ürünleri, Geberit Aquaclean, Pis Su Tesisat Ürünleri, Kumanda Panoları, Genel Mekansal Ürünler, Drenaj Sistemleri, Temiz Su Tesisatı Sistemleri gibi ana ürü portföyü olmak üzere; sağlık, eğitim, endüstriyel tesisler gibi alanları da kapsayan birçok alanda ürettiği kişisel kullanıma has (örneğin; hastalar, engelliler, fabrika veya sanayi çalışanları spesifik ortam ve şartlarda eğitim alan öğrenci grupları vs.) kullanım kolaylığı ve fonksiyonelliği sağlayan ürünler ile 100 ülkede 6000 çalışanı ile faaliyet gösteren sahasında dünyanın sayılı şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Geberit Tesisat Sistemleri Ticaret Limited Şirketi adı altında 2002 yılında Türkiye pazarına giren şirketin yukarıda belirtildiği gibi klasik tesisat malzemesi üretiminden ziyade yıllar içerisinde teknolojik, fark yaratacak ürün geliştirme çalışmalarına yönelik Ar-Ge faaliyetlerine verdiği önem sayesinde devrim niteliği yeni teknolojik ürünler geliştirmeyi başarmıştır.

En son Amerikan ve Avrupa ülkeleri vatandaşlarının kullanımına daha çok hitap edecek (ülkemizde ve diğer birçok Müslüman ülkelerde tuvalet temizliği yüzyıllardır su ile yapılır iken, Avrupa ve Amerikan halkları tuvalet temizliğinde su kullanmayıp sadece tuvalet kâğıdı kullanırlar.) otomatik taharet musluklu klozet sistemini geliştirmeyi başarmışlardır. Bu sistem sayesinde elle temas etmeden su ile temizlik sağlanabilmiş, kullandıkları temizlik usulünün hijyen konusundaki zafiyetini bilen ve kabul eden Amerikan ve Avrupa halkları bu yeni sistemi oldukça memnuniyetle karşılamışlardır. Ancak yeni bir sistem olması nedeniyle fiyatının biraz yüksek olduğunu belirtmekte fayda var.

Geberit Yetkili servis Çengelköy

Ülkemize giriş yaptığı 14 yıllık bir süre zarfında Geberit markası farkını ve kalitesini ortaya koyarak Türk kullanıcısına da kendisini kabul ettirmeyi başarmıştır. Yukarıda belirttiğimiz birçok alanda sunduğu ürünler ve bu ürünlerden maksimum faydanın sağlanabilmesi için ürün kullanımına yönelik eğitim, teknik doküman, bakım, onarım, teknik destek ve danışmanlık hizmeti gibi satış öncesi ve sonrası sunduğu nitelikli hizmetlerdir. İle Türkiye’nin neredeyse tüm illerinde ve ilçelerinde kurulan işinin erbabı, konusunun uzmanı personelden müteşekkil yetkili servis ağı sayesinde bizden biri olmuş, Türk müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Çengelköy Geberit Yetkili Servisi

Geberit Servis Çengelköy, yukarıda belirttiğimiz, ülkemizin birçok yerinde Geberit ürünlerinin kullanımı esnasında yaşanan olumsuzlukların giderilmesinde kullanıcılara yardımcı olmak için kurulan bu güzide servis sağlayıcılardan birisidir. Minimum fiyat, maksimum hizmet ve müşteri memnuniyeti sloganlarını ilke olarak benimseyen yetkili servislerden biri olan, İstanbul Anadolu yakası, Üsküdar ilçesi sınırlarında kalan servisimize, İstanbul’un her yerinden, çevireceğiniz birkaç tuş ile kolayca ulaşabilirsiniz.

İsviçre’den tüm dünyaya yayılan, insanlara sağladığı kolaylık ve katkılarla her türlü övgüyü hak eden Geberit markası ve bu markanın altındaki tüm ürünler, ayrıca bu ürünlerin kullanım idame ve işletmesini sağlayan dünyanın dört bir yanındaki ve tabi ülkemiz insanının Geberit ürünleri ile fiziksel bağını oluşturandır. Çengelköy Geberit Yetkili Servis gibi servis sağlayıcı firmalar, aynı azim, kararlılık ve kalitesinden ödün vermeyen hizmet anlayışını taşıdıkları müddetçe, tüm dünyanın ve ülkemiz insanının vazgeçilmezi olmaya devam edeceklerdir. Anadolu Yakası Geberit Yetkili Servisi olan firmamız Çengelköy ve çevresinde bulunan tüm semtlerden sorumludur. Çengelköy Geberit Yetkili Servisi için gönül rahatlığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Çengelköy’de dahil olmak üzere tüm Anadolu Yakasından sorumlu Geberit Yetkisi Servisi/servisiyiz. İletişime geçiniz : 0(216) 611 47 66

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir